Лікування наркоманії у домашніх умовах

Лікування наркоманії в домашніх умовах

Черговий міф позбавлення від залежності.

Рідним і близьким залежної людини часто буває складно прийняти, що контроль над життям хворого для нього втрачено повністю, і що лікування залежності часто вимагає тривалої розлуки. Лікування наркоманії – це комплексні методи відновлення зруйнованої життя пацієнта. Лікування залежності вимагає цілодобового залучення пацієнта в терапевтичну середу, яку може забезпечити тільки наркологічний центр.

На жаль навіть детоксикація пацієнта вимагає спеціальних умов, першою з яких є неможливість здійснити вживання наркотиків, що так само однозначно забезпечує тільки наркологічний центр.

Часто батьки і близькі залежного намагаються ізолювати його від зовнішнього середовища, не даючи можливості вийти з дому, іноді ці спроби супроводжуються травматичним впливом. Як показує практика, після закінчення ізоляції, нехай і не відразу, людина повертається до вживання, більш того, сама ізоляція може змусити залежного застосувати фізичну силу, часто це закінчується вбивством і покалічених як самого залежного, так і його близьких.

Ще одним поширеним методом, який намагаються застосувати, як лікування залежностей, є нетрадиційна медицина або окультизм. Ці методи так само не приносять суттєвого результату, так як не можуть вплинути на волю залежної людини. Науково і практично дані методики ніяк не виправдали себе в разі лікування залежностей.

Зате застосування всіх цих методів посилює ступінь заперечення проблеми, як залежним людиною, так і його рідними. Однак залежність, це захворювання, яке завжди призводить до передчасної смерті, використання методів, що не приводять до одужання, може тільки прискорити цей процес. Саме з цього важливо, а часто і необхідно довіряти лікування залежностей виключно фахівцям.

Лікування наркоманії важливо довіряти тільки професіоналам – зателефонуйте нам прямо зараз, що б дізнатися більше!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77