Лікування наркоманії Ужгород

Лікування наркоманії Ужгород

Шукаєте реабілітацію наркоманії в місті Ужгород? Звертайтесь в Наркологічну Клініку Ренесанс!

Лікування наркоманії УжгородЛікування наркоманії  у Ужгороді сьогодні реалізують дуже небагато організацій. Це пов’язано в першу чергу з тим, що на державному рівні питання лікування залежностей майже не реалізується. Тому шукати рішення цього питання доводиться лише у приватних організацій. Сьогодні Наркологічна Клініка Ренесанс є однією з небагатьох, що проводить лікування наркоманії в місті Ужгород за комплексною науковою методикою в умовах клінічного стаціонару. Наркологічна Клініка Ренесанс є єдиною, хто проводить реабілітацію залежних по комплексній ліцензованої методикою в умовах європейського стаціонару в місті Ужгород. Звернувшись в Наркологічну Клініку Ренесанс Ужгород Ви отримаєте дбайливий індивідуальний підхід саме до Вашої ситуації і гарантований результат одужання від залежності.

Лікування наркоманії в Ренесанс Ужгород – що ми пропонуємо?

Наркологічна Клініка Ренесанс практикує лікування наркоманії в Ужгороді за комплексною методикою в умовах клінічного стаціонару. Сьогодні в місті Ужгород ми є кращими за статистикою успішного одужання від залежностей. Ми працюємо за авторською запатентованою наукової методикою лікування залежних «РЕНЕСАНС», яка є надбанням більш, ніж семирічну праці наших фахівців. Лікування наркоманії в Ужгороді на базі нашої Клініки складається з чотирьох основних етапів подолання залежності:

  • Діагностика залежності, детоксикація.
  • Відновлення всіх, порушених проблемою сфер життєдіяльності.
  • Реабілітація і терапія залежно
  • Плавний вихід в соціум і ресоціалізація.

Кожен етап лікування залежного складається з безлічі процедур та методів, які реалізуються як персонально, так і у рамках терапевтичного співтовариства. Для реалізації всіх методів і етапів в рамках нашої програми пацієнт постійно працює з безліччю фахівців. В Наркологічній Клініці Ренесанс практикують такі профільовані фахівці, як доктор-нарколог психіатр, психотерапевт і психолог, фізіотерапевт і сестринський персонал, консультанти адіктологи і коуч тренер.

Основні принципи нашої роботи: чесність і довірчі відносини з клієнтом, турбота та індивідуальний підхід до кожного, науковість методів і кваліфікованість співробітників. Пройшовши всі етапи реабілітації пацієнт отримує всі необхідні ресурси для довговічного збереження тверезості і розвитку своєї особистості. Ми гарантуємо стовідсотковий результат одужання від наркотичної залежності для наших випускників!

Дізнайтеся більше про лікування наркоманії в Ужгороді – зателефонуйте нам прямо зараз!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77