Лікування наркоманії Вінниця

Лікування наркоманії Вінниця

Лікування наркоманії у місті Вінниця: інноваційні технології та стовідсотковий результат у Наркологічній Клініці Ренесанс – звертайтесь прямо зараз!

9Вінниця – колоритне місто на заході України з розвиненою інфраструктурою і багатою духовно-культурною спадщиною. На жаль, як і в усій країні, в Вінниці прогресує тенденція наркотизації. Наркоманія в Вінниці вже приносить чималий збиток громадськості, впливаючи на злочинність в місті. І тільки комплексне лікування наркоманії в Вінниці може сприяти вирішенню проблеми, так як боротьба з наркозалежністю – це в першу чергу зміна особистостей самих хворих.

Реабілітаційний центр Ренесанс у місті Вінниця: наші можливості та переваги.

Лечение наркомании ВинницаНа жаль, програми, які надають всебічне ефективне лікування наркоманії в Вінниці, поки що слабо розвинені. Знайти реабілітаційний центр у Вінниці, що володіє достатнім рівнем кваліфікації для лікування наркозалежних ефективно, непросто. В першу чергу тому, що лікування наркоманії в Вінниці за допомогою реабілітації пропонують небагато організацій. Але вже зараз в місті відчинено повноцінне клінічне відділення Наркологічної Клініки Ренесанс! Ренесанс – це широковідоме ім’я, бренд нашої Організації, під яким відчинено більше тридцяти клінік тільки по Україні. Сьогодні по країні ми лідируємо по показнику ефективного одужання від наркотичної залежності. Завдяки нашій діяльності на протязі десяти років було врятовано більш, ніж 10000 життів.

Наша Програма лікування залежностей є всебічною і пропонує наступні рішення для наших пацієнтів:

  • Відновлення та стабілізація фізичного стану. Проведення детоксикації організму та суміжної медикаментозної підтримки для зняття абстинентного синдрому.
  • Фізіотерапія та психосоматична терапія. Істотну допомогу в лікуванні фізіологічних проблем, є такі допоміжні методи – акупунктура, електросон, масаж, соляна терапія. Окрім фізіологічних процедур проводимо психосоматичну терапію – праця із психотерапевтом дозволяє усунути психологічні причини багатьох фізичних вад. Лікарь-терапевт, нарколог і фельдшер обстежують пацієнта для виявлення набутих захворювань у зв’язку з прийомом наркотиків і призначають лікування, яке істотно полегшує самопочуття.
  • Психологічна корекція та допомога. Наші психологічна служба (психотерапевт, психолог, психіатр) проводять комплексну психотерапію залежності за індивідуальним планом лікування. Це найбільш сучасні методи, поряд із застосуванням власних методик. Прогресивні методи психологічного консультування та сугестивної терапії, призначення медикаментозного супроводу при необхідності. Значний ефект настає при заняттях в групі з людьми, що мають аналогічні проблеми.
  • Соціальна реабілітація. Працюючи у Терапевтичному Співтоваристві пацієнт позбувається негативних та небезпечних соціальних моделей поведінки. Сімейна та соціотерапія налаштована на стабілізацію відносин у близькому оточенні та адаптацію хворого до соціального життя у тверезості. Можливий професійний та освітній ріст на базі Клініки
  • Післяреабілітаційна підтримка. Наші фахівці готові надати необхідну та ефективну підтримку для подальшої адаптації до нового життя.

Клініка Ренесанс – це ефективні рішення в області терапії наркоманії, алкоголізму та інших залежностей! 

Ми гарантуємо стовідсотковий результат одужання від наркотичної залежності навіть у найважчих випадках – телефонуйте нам прямо зараз!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77