Лікування за кордоном

Лікування залежності за кордоном

6Накрологічна клініка Ренесанс надає можливість здійснити оздоровче лікування залежності за кордоном – у Болгарії. Лікування залежності у Болгарії здійснюється у Золотих Пісках, на території яких розташований реабілітаційний центр курортного типу.

Цей реабілітаційний центр надає курортні умови для проживання. Лікування наркоманії, лікування алкоголізму та лікування залежності у даному разі надає посилений ефект на оздоровчу та відновлювальну сферу одужання.

Лікування алкоголізму, наркоманії та ігроманії

Лікування наркоманії за кордоном та реабілітація, яку надає цей Клініка Ренесанс, рекомендована для відновлення залежного у випадку серйозних розладів, яке спричинило вживання наркотиків, чи як відновлювальні міри після того, як пройдена основна реабілітація.  

Лікування наркоманії за кордоном, реабілітація у Болгарії, може бути частиною програми, яка складає лікування залежності, що надає наш реабілітаційний центр. У випадку співробітництва із нашою організацією, лікування наркоманії за кордоном буде здійснено, як комплексне лікування залежності, у рамках центру в Києві чи за кордоном.

 View in English!

Просмотреть на русском!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77