Наркологічний центр програма

Наркологічний центр – лікування наркоманії за індивідуальною і унікально програмі одужання!

Наркологічний Центр Ренесанс надає комплексне лікування залежності. Спектр послуг, що надаються залежить від цілей і бажань замовника. Ми готові надати всебічне тривале лікування залежності, але з розумінням ставимося, коли клієнт не має достатньо коштів для прийняття наших послуг. Тому ми пропонуємо кілька базових оплачуваних пакетів реабілітаційного курсу в залежності від бажань і можливостей видужуючих і їх близьких.

Абсолютно всі пакети включають в себе наступні послуги і відрізняються виключно часом проходження програми і інтенсивністю психотерапевтичних процедур:

  • Детоксикація.
  • Комплексне фізичне відновлення.
  • Медикаментозний супровід.
  • Консультації лікаря-нарколога, психотерапевта, психолога та інших фахівців.
  • Цілодобове супроводження.
  • Триразове збалансоване харчування.
  • Постійна психотерапевтична робота з пацієнтом в групі і індивідуально.
  • Зміна деструктивних моделей спілкування і поведінки на позитивні.

Детоксикація та відновлення.

Цей курс призначений для тих, хто хоче безболісно пережити абстинентний синдром з метою подальшої самостійної адаптації в соціумі. Тривалість даного курсу розрахована на термін від 14 до 28 днів. Основний упор йде на фізичне відновлення і швидке виведення токсинів з організму.

У разі необхідності, проводиться курс може бути скорочений до трьох днів.

Відновлювальний курс реабілітації.

Цей курс призначений для всебічного відновлення організму і психіки після вживання наркотиків. З пацієнтом інтенсивно працюють психологи, психотерапевт, лікар-нарколог і консультанти з питань хімічних залежностей. Людина цілодобово знаходиться в терапевтичної середовищі, відбувається зміна моделі поведінки, відновлення фізичних та інтелектуальних здібностей. Даний курс розрахований на термін до 3-х місяців і має на увазі інтенсивну психотерапевтичну роботу над особистістю. Пацієнту допомагають знайти причини свого вживання в деструктивних звички, дають можливість і способи зміни моделі поведінки.

Повний курс реабілітації.

Повний курс лікування залежності, який триватиме від 6-ти до 9-ти місяців. Перевага даного курсу полягає в тому, що залежний, який тривалий час перебуває в терапевтичної середовищі, має можливість всебічного вивчення своєї залежності і глибинного змінення свого характеру. Практика показує, що тільки повний курс реабілітації може гарантувати стійке утримання від наркотичних речовин. Завдяки цьому курсу відбувається повна переоцінка життєвих позицій і орієнтирів, тверезість мотивується не страх або необхідністю, а бажанням людини вести ефективну повноцінне життя. Навіть люди, що знаходяться в безнадійному багаторічному вживанні піддаються фундаментальних змін після проходження повного курсу програми. Даний курс передбачає активне соціальне супроводження організацією після проходження програми в разі необхідності.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77