Підшивка від алкоголізму Луцьк

Підшивка при алкоголізмі – допомога у невідкладних ситуаціях. Підшивка від алкоголізму в місті Луцьк в Наркологічній Клініці Ренесанс – легко, швидко, краща якість і гарантії результату!

imagesПроцедура комбінованого медикаментозного і психічного впливу на пацієнта, з метою блокування тяги до алкоголю називається підшивка від алкоголізму. Основний шлях реалізації підшивки від алкоголю, це введення алкоблокатору пролонгованої дії. Найпопулярнішими препаратами на ринку України є еспераль, вівітрол, дисульфірам. Ефект блокування тяги до спиртного завдяки підшивці можна досягти навіть протягом півроку і більше. Вирішивши провести таку процедуру, як підшивка від алкоголізму в місті Луцьк, Ви сміливо можете звертатися в Наркологічну Клініку Ренесанс. Підшивка при алкоголізмі в Ренесанс – це швидко, якісно, доступно і з гарантією результату!

Ефект підшивки від алкоголізму – хворобливе відторгнення організмом спиртного, коли випивання не тільки не приносить сп’яніння, а й приносить болісний дискомфорт. Підшивка від алкоголізму – це не тільки процедура введення алкоблокатора через кров або підшкірно. Адже важливо провести психологічну, терапевтичну, та відновлювально-фізіологічну роботу з пацієнтом. Тільки завдяки такому методу можливо заблокувати прагнення до пиття на фізіологічному і психічному рівні. Ми проводимо підшивку від алкоголізму на базі стаціонару, застосовуючи авторські модифікації відомих препаратів, супроводжуючи підшивку сеансами психотерапії, фізичним відновленням і детоксикацією. 

Залежно від обраної програми вводимо пролонговану підшивку через капсулу (впроваджується в підшкірні жирові тканини), або ж більш стислу за термінами блокаду через кров. Діагностика алкоголізму, детоксикація і психотерапевтична робота в короткі терміни дозволяють підготувати і мотивувати пацієнта на підшивку. Досягнення ефекту на фізіологічному, психологічному та мотиваційному рівні дозволяє гарантувати стовідсотковий результат в одужанні від алкоголізму! 

Найважливіша перевага підшивки від алкоголізму в місті Луцьк на базі Клініки Ренесанс – це комплексність процедур.

Підшивка від алкоголізму на базі Ренесанс Луцьк – найкраща можливість зупинити алкоголізму в Вашому житті. Зателефонуйте нам прямо зараз для отримання спеціальних цінових пропозицій.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77








номер

 

 

 

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77