Психотерапія при алкоголізмі

2

 

 

Алкоголізм психотерапія. Психотерапія при алкоголізмі – центр реабілітації.

psixoterapiyaПсихотерапія – це метод співчутливої роботи клієнта з фахівцем в області психології, наркології, психіатрії, особистісного розвитку та комунікацій, тобто, психотерапевтом. Ми стикаємося з тим фактом, що перемогти алкоголізм може тільки сам залежний при своєму безпосередньому бажанні, але своїми зусиллями зробити це практично неможливо. Залежність алкоголізм перетворює людину на раба своїх звичок і внутрішніх бар’єрів, вирішення яких представляється можливим тільки на рівні свідомості, сприйняття, психіки.

Психотерапія при алкоголізмі – це персональна робота з фахівцем за індивідуальною програмою одужання. Завдяки цьому виключається будь-яка формальність і поверховість у спілкуванні. Залишаючись суто конфіденційною, робота з психотерапевтом дозволить клієнтові з боку поглянути на свої негативні звички, хворобливі переживання, комплекси. Пропадає страх перед змінами, а складання розміреного плану роботи і постійний супровід фахівців дозволять клієнту знайти причини алкоголізму і усунути їх при всебічній підтримці. Великою перевагою психотерапії алкоголізму на базі Клініки Ренесанс є стаціонарне перебування клієнта. Це означає, що проходячи лікування алкоголізму пацієнт повністю ізолюється від всіх можливих факторів високого ризику і залучений в терапевтичні процедури постійно. 

Клініка Ренесанс – це місце, де залежний отримує можливість звільнитися від залежності алкоголізму. Комплексний підхід, відновлення і поліпшення всіх, порушених хворобою сфер життя – соціальної, фізичної, емоційної та особистісної – дозволяють нам гарантувати стовідсотковий результат змін і звільнення від залежності!

Якщо Ви зіткнулися з проблемою алкоголізму – не втрачайте час, адже результат хвороби завжди непередбачуваний. Зателефонуйте нам прямо зараз. і отримаєте компетентну консультацію саме по Вашій ситуації!


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77