Психотерапія

Що таке психотерапія, і чому це важливо заради лікування залежностей?

психотерапія

Психотерапія – це лікування залежності за допомогою методичного впливу, як на психіку людини, так і на весь організм через психіку в цілому. Психотерапія спрямована в першу чергу на відновлення психіки залежного, яку зруйнувало вживання наркотиків або алкоголю. Методи психотерапії є необхідними для психологічної реабілітації і формування нової моделі поведінки, спрямовану на творче життя в тверезості. Працюючи в групі і індивідуально, пацієнт набуває навиків самодопомоги. Це дає йому можливість вирішувати життєві труднощі і проблеми самостійно і допомагати в цьому своїм рідними і близькими.

Методи психотерапії: як це працює? 

психологічна підтримкаЗаймаючись з психотерапевтом індивідуально і на групах, людина дізнається про ті сторони свого характеру, які гальмують лікування залежності. До пацієнта приходить усвідомлення себе, усуваються бар’єри заперечення дефектів свого характеру. Пацієнт здобуває навички зі зміни моделі поведінки, відбувається глибинна переоцінка цінностей і пріоритетів. Завдяки цьому лікування залежності стає в рази ефективніше. Лікування залежності починається зі змін особистості, які безболісно і ефективно можливо провести застосовуючи метод раціонального психотренінгу.

Когнітивна терапія найчастіше застосовується індивідуально, ніж на групах. Адже метою когнітивної терапії є зміна негативних уявних установок пацієнта на позитивні, творчі. Це вкрай важливо, коли проводиться лікування залежності. Негативні життєві установки найчастіше завуальовані і виражаються в різних формах саме руйнівного поведінки. Саме тому лікування залежності, це підхід до їх встановлення і усунення. Під час терапевтичних сесій пацієнт, за допомогою самоаналізу і зворотного зв’язку дізнається про своє справжнє ставлення до життя і отримує методи його зміни. Займаючись індивідуально, пацієнт набуває навички практичного зміни свого характеру.

На групових сесіях, використовуючи досвід всіх членів групи, під керівництвом психолога пацієнт приходить до переконання, що його проблеми можна розв’язати, відкриває в собі раніше не досліджені можливості, знаходить шляхи самореалізації та творчого розвитку. В рамках цієї терапії пацієнт часто виконує різноманітні творчі завдання з психологічним підтекстом. При їх виконанні наочно бачить свої сильні і слабкі сторони, пізнає себе. На індивідуальних консультаціях, в ході спілкування з психологом, визначає свій персональний план дій по відношенню до одужання і саморозвитку, виходячи зі своїх здібностей і прагнень.

Необхідна швидка та професійна допомога? Телефонуйте нам прямо зараз – швидке рішення складних проблем!


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77