Релаксація

Методики вдосконалення самопізнання та подолання хвороб на рівні тіла та психіки

dc5qQ0UpB2QРелаксація – це техніки розслаблення, зниження тонусу м’язів. Фізичний вплив на тіло надає психологічний ефект, так як стан тіла завжди відповідає стану свідомості і навпаки. Розслабляючись фізично людина знімає психологічну втому і стреси. Часто здається, що розслаблятися просто. Але це не зовсім так. Якщо не дотримуватися певних технік релаксації, то стан розслабленості не вдасться утримати досить довго. Особливо це виражено у людей, які вживали наркотики або алкоголь.

Наші фахівці застосовують безліч методик релаксації, які при регулярному підході роблять благотворний психоемоційний і фізичний вплив. Пацієнт вчитися працювати зі своїми емоціями і стресом, набуває навиків самоконтролю і в цілому ставати спокійним і врівноваженим в повсякденному житті. Дихання – це один з основних ознак спокою або збудливості людини. І контроль над диханням дозволяє впливати на емоційний стан, збудливість. Ми застосовуємо методики холотропного і абдомінального дихання.

Дихальні методики релаксації

Холотропне дихання полягає в тривалому учащении свого дихання, завдяки чому кров очищається від вуглекислого газу, звужуються судини головного мозку, і людина переходить в область свого несвідомого. Він отримує можливість пережити і відпустити раннє пережиті події, які, затримуючись в поза свідомому, сковують людини, призводять до комплексам і неврозів. Важливо знати, що ця методика повинна проводитися виключно під керівництвом фахівця, так як самостійне її застосування може завдати шкоди для здоров’я і психіки. Абдомінальне дихання – метод розслаблення, що проводиться за допомогою повільного повного вдихання і видихання за участю м’язів живота і діафрагми. Дозволяє досягти швидкого розслаблення, і відновлення сил, так як абдомінальне дихання насичує кров великою кількістю кисню. Відзначається, що у хвилюючих людей і людей, залежних від наркотиків часто спостерігається неможливість дихати глибоко, іншими словами – поверхневе дихання, яке не дає в повній мірі задовольнити потреби організму в кисні. Абдомінальне дихання, що проводиться регулярно, допомагає людині навчитися правильно дихати, що дозволяє усунути причини втоми і тривожності.

Тілесно орієнтована психотерапія

Телесно ориентированная психотерапия Суть методу полягає в тому, що різноманітні психологічні переживання, страхи, комплекси і стреси відбиваються на напруженості м’язів тіла. Стрес, не будучи пережитий свідомо, переходить в поза свідоме і сковує м’язи, викликаючи почуття скутості і дискомфорту. Проводячи спеціальну гімнастику і розслаблюючі вправи регулярно, людина знімає м’язові блоки і усувається причина скутості – підсвідомий страх або переживання. Метод ТОПТ, спільно з психотерапією дозволяє пацієнтові усвідомити своє тіло і поза свідомі переживання, які воно відбиває. Людина краще розуміє механізми залежності і набуває навиків і знання по їх контролю та усунення.


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77