Робота з емоціями

Емоціями і почуття. Відновлення емоціональної сфери життя у Наркологічній Клініці Ренесанс!

Работа с эмоциямиЕмоції є базовим ресурсом для становлення особистості. У разі, коли емоційне реагування неадекватно, людина не в змозі розібратися в тому, що для нього важливо. Життя починає представляти суцільний дискомфорт і страждання, коли емоції стають некерованими. Розкладання емоційного стану є як причиною, так і згубним наслідком вживання наркотиків.

Відновлення душевного здоров’я є першочерговим для одужання від хімічної залежності. Адже саме емоції та почуття в значній частині зумовлюють ставлення до життя і загальне здоров’я людини.

Програма реабілітації Ренесанс – це всебічне відновлення особистості з набуттям навичок ефективного збереження тверезості. Однією з основних завдань фахівців Наркологічної Клініки Ренесанс є відновлення емоційної стабільності і душевного здоров’я.

Робота з емоціями тренінг технології в Наркологічної Клініці Ренесанс.

работа с эмоциями тренингЕмоції – це сприйняття психічним реагуванням на обставини в даний момент часу. Емоцій від почуттів відрізняються тим, що відображають постійний, хронічний внутрішній стан людини і її ставлення до життя. А емоції – реакцію на подразники в даний момент.

Емоції є відображенням внутрішнього світу і життєвих установок, звичок. Коли вони зруйновані, емоційне реагування стає нестабільним. У такому стані людина не здатна впоратися з емоційним станом, не може віддавати звіт у своїх діях.

Для збереження тверезості вирішення проблеми емоційного реагування принципово.

Комплексне відновлення емоційної сфери життя у Наркологічній Клініці Ренесанс – це особливі стаціонарні умови реабілітації. Пацієнт потрапляє в Терапевтичну Спільноту. Пацієнт ізолюється від емоційного перенапруження і подразників. З пацієнтом по персональною програмою одужання працюють психотерапевт, психолог, коуч-тренер, лікар нарколог-психіатр. На базі Клініки Ренесанс застосовується безліч методик емоційного регулювання. Оскільки за емоційну сферу життя відповідають саме особистісні принципи і звички, робота в першу чергу проводиться саме з ними. 

Ми користуємося перевіреними часом і нашим особистим досвідом техніками і методами. Всі співробітники Наркологічної Клініки Ренесанс проходять періодичну сертифікацію у вчених і практиків європейського рівня. Комплексність програми обов’язково включає розвиток особистості при індивідуальному підході до кожного пацієнта. Іноді наслідки вживання настільки загострені, що пацієнт може потребує медикаментозного супроводі. 

Робота з емоціями на базі Наркологічної Клініки Ренесанс дозволяє стабілізувати емоційний фон і досягти позбавлення від багатьох психологічних недуг! Телефонуйте прямо зараз, консультації безкоштовні.


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77