Смарт Клініка 911

Смарт Клініка 911 в Києві – новий напрямок Наркологічної Клініки Ренесанс. Повний спектр медичних послуг завжди під рукою!

37Нерідко залежність вимушує не тільки до реабілітації, але і лікування супутніх хвороб. Де найти найефективніше рішення? Сьогодні в Києві відкрито і успішно функціонує повноцінне медичне відділення Наркологічної Клініки Ренесанс – Смарт Клініка 911. У Новому відділенні здійснюється надання всіх спектрів надання медичних і клінічних послуг. Відділення клініки функціонує на базі Ренесанс і призначене як для надання медичних профільних послуг пацієнтам Ренесанс, що проходять реабілітацію від хімічних залежностей, так і для населення міста і країни.

25Клініка Смарт 911 – це інноваційний медичний заклад з повним спектром лікувальних, діагностичних і естетичних послуг, на базі
стаціонару в умовах вищого комфорту і якості. Смарт Клініка 911 – це високотехнологічний комплекс з надання медичних послуг широкого профілю. Тут працюють досвідчені лікарі різних спеціалізацій, є власна лабораторія і сучасне обладнання, а також все необхідне для маніпуляцій, операцій і фізіопроцедур.

Звернувшись в Смарт Клініку 911 Ви отримаєте практично всі необхідні медичні послуги як діагностичного, терапевтичного та консультативного, так і повноцінного стаціонарного характеру. Звернувшись в Смарт Клініку 911 на базі Ренесанс, отримаєте широкий спектр послуг в таких областях, як діагностика, терапія, стаціонар та допомогу в психологічних ситуацій.

 • Діагностика

У клініці встановлено сучасне обладнання, обстеження проводять уважні і акуратні спеціалісти вищої категорії. Тут можна пройти:

 1. 14ффіброгастроскоп;
 2. ректороманоскопию;
 3. фіброколоноскопії;
 4. Еластографія (обстеження печінки);
 5. ендоскопію;
 6. кольпоскопію;
 7. УЗД;
 8. ЕКГ.

У «911 СМАРТ Клінік» працює лабораторія з сучасним оснащенням і оригінальними тест-системами, що гарантує швидкі та достовірні результати аналізів.

 • Стаціонар

11Для хворих організували комфортний стаціонар із затишними палатами, спокійною атмосферою і уважним персоналом, який завжди поруч.

Тут можна пройти лікування під наглядом лікарів і комплексно оздоровити організм.

 • Лікування залежностей.

1В короткий термін, безпечно і з мінімальним дискомфортом подолати наркотичну або алкогольну залежність допоможуть досвідчені лікарі. лікування ведуть:

 1. нарколог;
 2. психотерапевт;
 3. психіатр;
 4. лікарі вузьких спеціалізацій.

хворим пропонують:

 1. 32очистку організму, яка перерве хворобливий стан, виведе алкоголь або наркотичні речовини, допоможе розпочати одужання;
 2. кодування (підшивка, торпеда, провокація), які виконують роль «закріплює терапії»;
 3. Еластографія і інші методики діагностики. Вони дозволяють оцінити збиток, нанесений організму, і почати відновлює лікування.

Допомога при депресії і розладах харчової поведінки. Оточення турботливим персоналом, підтримка психотерапевтів та інших фахівців, медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування принесуть рівновагу і повне відновлення організму.

 • Додатково
 1. операційна;
 2. маніпуляційний кабінет;
 3. реабілітаційне відділення;
 4. допомога на дому або в офісі.

5 причин вибрати клініку:

 • лікування без черг і непотрібних паперів;
 • всі види допомоги в одному місці: від діагностики, комплексних досліджень і лікування до реабілітації і послуг в сфері краси;
 • доступні ціни на прийом у кандидатів медичних наук;
 • зручний графік;
 • конфіденційність.

Смарт Клінік 911 – це інноваційний комплекс по швидкої та ефективної допомоги в будь-яких ситуаціях. Ми створюємо найкомфортніші умови для перебування та надання всіх видів послуг.

Ми гарантуємо якість послуг і стовідсоткове позбавлення від Ваших недуг – зателефонуйте нам прямо зараз!


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77