Соляна кімната

Соляна кімната – солетерапія, галотерапія, спелеотерапія; весь комплекс рекреаційних та відновлювальних послуг для клієнтів Наркологічної Клініки Ренесанс Луцьк!

Наркологічна клініка Ренесанс проводить цілий комплекс оздоровчих процедур при лікуванні наркоманії, алкоголізму, і інших залежностей. Найважливішим для нас є комплексне і максимально повноцінне відновлення здоров’я клієнта. Однією з оздоровчих і рекреаційних послуг на базі Клініки Ренесанс Луцьк є солетерапія (соляна кімната).

Соляная комната

Солетерапія- лікування і оздоровлення сіллю, різновидами якої є спелеотерапія і галотерапія. Застосування соляних кімнат широко. На базі Ренесанс Луцьк пацієнти проходячи галотерапию для вирішення наступних запитів:

 1. очищення і загального лікування дихальних шляхів;
 2. стабілізації обмінних процесів;
 3. сприяння при виведенню шлаків;
 4. омолодження, лікування захворювань шкіри, профілактики целюліту тоисть отримання косметологічного ефекту.
 5. загально оздоровлення і реабілітації організму;
 6. оздоровлення і профілактики системи кровообігу і лімфотоку;
 7. досягнення антистресової і антидепресивної ефекту;
 8. внутрішнього оздоровлення та релаксації;
 9. для лікування всіх видів алергії і її профілактики. 

Солетерапія вдає із себе не медикаментозний спосіб лікування. Суть методу в перебуванні пацієнта в умовах своєрідного мікросередовища печер, гротів, соляних копалень, шахт. Дослідження показали, що основним лікувальним фактором, є дрібні частки кам’яної солі в повітрі – то є, аерозоль солі. Час і інтенсивність сеансів підбираються індивідуально за допомогою лікаря-консультанта.

 • Спелеотерапія сприяє одужанню від гіпертонічної хвороби, захворювання суглобів, бронхіальної астми та інших захворювань органів дихання.
 • Галотерапія – це спосіб відтворення в штучних умовах мікроклімату, аналогічного підземним соляним печер. Даний метод дозволяє в повній мірі застосувати цілющі властивості солі. Для проведення процедур галотерапії використовується соляна кімната. СК є спеціально обладнаним приміщенням, призначеним для реалізації необхідних умов.

Галотерапія, що проводиться на базі Ренесанс Луцьк має ряд переваг перед класичної спелетерапіей. Спелеокамера має значно менше протипоказань і обмежень за віком, і фізичному навантаженні. Спелеокамера дозволяє гнучко управляти багатьма суттєвими параметрами штучної мікрокліматичної середовища. Завдяки цьому можливий індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ефективність лікування істотно збільшується, розширюється перелік показань для застосування даного методу.

Відвідування соляної кімнати строго нормовано фахівцем, враховуються всі можливі протипоказання і запити клієнта. Більш того, галокамера (соляна кімната) в комплексі Ренесанс Луцьк істотно відрізняються від попередніх поколінь низьким рівнем шуму, естетичністю пристрою, високим ступенем електробезпеки.

Основне завдання наших фахівців – це відновлення здоров’я. Звернувшись в Ренесанс Луцьк Ви отримаєте гарантований результат і виключно вища якість послуг – телефонуйте нам прямо зараз!


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77