Спільнота Взаємопідтримки

Групи Випускників – взаємопідтримка та розуміння після завершення реабілітації!

3

В рамках Клініки Ренесанс ми відкрили Групи Випускників. Це групи людей, які успішно закінчують або вже закінчили Програму одужання, і вийшли в соціум. Група Випускників ставить за мету взаємну підтримку у тверезості. Адже у деяких питаннях тільки в таких спільнотах можна знайти порозуміння та конструктивні рішення повсякденних проблем. Групи Випускників є вкрай рекомендованою частиною Програми одужання. Група Випускників є самоорганізованою одиницею. Це безкоштовна можливість прийняти активну участь у подальшому одужанні. Завдяки навідуванням у Групи вірогідність зберегти тверезість прагне до ста відсотків.

Чому відвідування Груп Випускників є важливим?

Ці групи важливі в одужанні, так як на них люди мають можливість підтримувати відносини з тими, з ким видужували, знайомитися з новими успішно видужуючими людьми. Це важливо тому, що людині після одужання найлегше відкритися в своїх почуттях і переживаннях таким же, як вона. Це важливо тому, що людина прагне бути зрозумілою, і вона може отримати це розуміння в колі тих людей, які зіткнулися з такою ж проблемою залежності, як і вона сама.

На Групі Випускників зберігається дух терапевтичної спільноти, а значить, в цих групах людина може отримати відпочинок від насущних проблем, набуваючи користь від співчуваючого спілкування.

Як проводяться Групи Випускників?

Група проводиться в невимушеному форматі – учасники вільні висловлювати те, що хочуть, або не висловлюватися зовсім. На Групі можна підняти будь-яку тему, що цікавить, і взяти для себе знання і досвід багатьох, відмінних один від одного людей. На Групі ніхто не дає оцінок, критики, учасники намагаються ставитися один до одного з теплом, розуміючи, наскільки це тепло може бути важливим у тверезості.

Групи Випускників проводятся на різних локаціях відповідно бажанням учасників. Ці групи проводяться один день на тиждень, у будній, чи вихідний. Це нестала інформація, тому вона потребує уточнення. Більше дізнатись про це можете, зателефонував нам прямо зараз за номерами нижче.

Дізнайтесь більше про Групи Випускників, зателефонуйте нам прямо зараз!


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77