Стимулятори

Стимулятори, як клас сильнодіючих психоактивних речовин.

505d7ad2-f729-edb1-f729-edbe3f3a4643-photo-0Вживання психостимуляторів викликає неприродне збудження нервової системи і всього організму в цілому з його подальшим виснаженням.

Найпопулярніші наркотики ряду стимуляторів в більшості своїй рясно вельми поширені на території пост-радянського простору і складають 20-30% з усіх наркотиків, які призводять до наркотизації країни. Нижче надано список з переліком опису і властивостей найпоширеніших хімічних залежностей цього ряду.

Амфетамінового залежність. Залежність від амфетаміну є однією з найпоширеніших на сьогоднішній день, так як наркотик амфетамін легкодоступний, виготовляється в кустарних умовах і вживання амфетаміну безболісне, так як амфетамін, це не ін’єкційним наркотик. Вживання амфетаміну відбувається назально або перорально. Людина вдихає порошок амфетаміну через ніс, накопичуючи його на слизовій оболонці, де психоактивну речовину і потрапляє в кров. Все ж відомі випадки, коли вживання амфетаміну здійснювалося ін’єкційно через підвищену толлерантності до речовини.

Амфетамінова залежність.

Амфетамін вдає із себе білий дрібнозернистий порошок. Так само амфетаміни часто поширюють у вигляді таблеток, які розбиваються і розтираються в порошок або вживаються перорально. Найчастіше порошок амфетаміну загорнутий в маленький згорток фольги прямокутної форми. Так само часто під амфетамінової залежністю мають на увазі метамфетаміновую залежність і залежність від первітена, ці речовини по своєму руйнівному впливу і формою вживання відрізняються від амфетаміну не суттєво.

Лікування амфетамінової залежності не можливо самостійно. Реабілітація в наркологічному центрі є єдиним методом, який може забезпечити істотний результат в одужанні. Якщо людина вживає амфетамін короткий проміжок часу, реабілітація наркозалежних буде тим тільки актуальніше, так як ранні терміни залежно забезпечать прискорене і ефективне одужання, а оперативність втручання дозволить уникнути смертельних ускладнень залежності.

Первітинова залежність.

Залежність від первітина (гвинта) – це важка сильна хімічна фізична і психологічна залежність, яку формує вживання первітину протягом декількох доз. Вживання гвинта дуже швидко прогресує, руйнуючи психіку і здоров’я людини в короткі терміни.

Вживання гвинта найчастіше відбувається ін’єкційно, проте в чистому сухому вигляді первітин так само вживається нозально і перорально, як амфетамін. Первітин або гвинт виготовляється кустарно, процес синтезу наркотику відносно простий, з цього первітин – вкрай поширений наркотик. Кустарне виробництво гвинта забезпечує його крайню отруйність.

Первітин або гвинт поширений в декількох формах. Кустарно виготовлений первітин є рідиною коричневого-червоного кольору різних відтінків і прозорості забарвлення. Так само первитин поширюється у вигляді порошків і таблеток, окрас яких варіюється від жовтих і коричневих до рожевих квітів різної насиченості. Жовті і рожеві тендітні кристали так само являють собою як правило первітин. Розчин первитина так само характерний едковатим запахом стиглих яблук. Найчастіше первитин зберігають в шприцах і колбах з-під антибіотиків (т.зв. «Фурик») якщо форма наркотику рідка. Якщо ж це порошок, він зберігається так само, як і амфетамін.

Залежність від кокаїну.

Кокаїнова залежність слабо поширена серед населення країн пост-радянського простору, що обумовлено крайней дорожнечею наркотику. Проте кокаїн вельми поширений серед заможної молоді, так як надає сильний психологічний і фізичний вплив. Кокаїн викликає непереборну залежність буквально після кількох разів вживання. Фізична дія кокаїну дуже руйнівно – організм виснажується, деградують все його тканини і органи, але в першу чергу страждає нервова і ендокринна система на фізіологічному рівні.

Залежність від кокаїну має ряд симптомів, які фізіологічно схожі на симптоми вживання амфетаміну, але вельми характерно проявляють себе в поведінці. Людина стає вкрай агресивним і дратівливим, не контролює свою промову і вчинки, може нести смертельну загрозу собі і оточуючим, його не цікавить нічого, крім вживання і людина навіть не приховує цього під час тривалого вживання.

Лікування кокаїнової залежності вкрай актуально і необхідно, так як людина повністю втрачає контроль над своїм життям і волею.

Залежність від солей.

Вживання солей позначається практично відразу, вже після декількох тижнів вживання солей людина починає вести себе необдумано, його мова незв’язна, сама людина виглядає або знесиленим, або гіперактивним.

«Солі для ванн» або «Солі» це широко поширений синтетичний наркотик на нашій території. Спочатку поширювався легально через величезну числа різновидів, які неможливо було занести до переліку заборонених речовин. Зараз оборот солей всіляко блокується, але проблеми це не зменшує. На вулицях дуже поширені трафаретні написи, що містять посилання на сайти-розповсюджувачі солей, а інтернет кишить подібними оголошеннями. Солі подібно до кокаїну викликають швидку фізичну залежність, але провокують прогресивну деградацію нервової тканини. Навіть після відносно короткого періоду вживання солей зміни в організмі і нервовій системі людини набувають важкий характер, який часто буває необоротним. Якщо людина почала вживати солі, лікування сольовий залежності слід почати негайно для уникнення незворотних фізичних та психічних наслідків їх вживання.

Наслідки вживання стимуляторів.

Вживання стимуляторів викликає сильну фізичну та психологічну хімічну залежність від цього класу речовин. Стимулятори завжди вдають із себе важкі наркотики, вживання яких веде до руйнування здоров’я і психіки залежного. Лікування залежності від стимуляторів є необхідним, одужання від залежності можливо тільки за участю в ньому фахівців, тобто людині потрібна реабілітація та детоксикація, які надає тільки наркологічний центр.

Наркотична залежність від стимуляторів викликають наркотичні речовини, наркотики, які є для організму сильнодіючою отрутою. Хронічне вживання цих наркотиків подібно до отруєння ртуттю – тривале застосування речовини призводить до незворотних наслідків в кісткових тканинах і нервовій системі людини.

Симптоми амфетамінової залежності в першу чергу виражаються на загальному стані хворого – хронічна втома і втома супроводжується спалахами неприродною активності. Вид хворого після кількох тижнів вживання амфетаміну: запалі вилиці, синці під очима загальна худоба. Спостерігаються неврози і спалахи агресії особливо в період ремісії. Тривале вживання амфетаміну зовні характеризується випаданням зубів і хронічної апатією хворого до навколишнього, людина повністю ізолюється від оточуючих людей, його цікавить тільки вживання наркотиків. У більшості випадків амфетаміновий залежний переходить на більш важкі наркотики.

Симптоми вживання первітину схожі з амфетаміновими, тільки проявляються набагато інтенсивніше і більш руйнівними, так само можливі сліди ін’єкцій на руках і інших частинах тіла.

Як і в разі амфетаміну, вживання гвинта перетікає у важку форму залежності, в разі якого допомагає тільки комплексна реабілітація хворого.


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77