Синтетичні наркотики

Синтетичні наркотики – солі і спайс.

22_glavniii_sait_7052_1666b_bigНа сьогоднішній день особливу поширеність придбали наркотики нового часу, їх ще прийнято називати авторські наркотики, дизайнерські наркотики, легальні наркотики, синтетичні наркотики … Список довгий, його можна продовжувати довго, але все ж найбільше ці наркотики відомі під назвою Спайс і Солі для ванн.

Це виключно синтетичні наркотики, які виготовляються як правило в Китаї. За основу речовини береться природне наркотікческое речовина (як у випадку Спайс наркотику) і синтезується його видозмінений аналог, який не входить до переліку заборонених речовин.

Спайс і Солі придбали повсюдне поширення, зараз їх можна придбати в Мережі Інтернет і зв’язавшись з постачальником через мобільний телефон, які ті залишають у вигляді трафаретів і наклейок в людних частинах міста.

На сьогоднішній день країни пост радянського простору активно борються з поширенням наркотику, але проблему це не зменшує. Так само актуальним залишається питання лікування залежності від спайса і залежно від солей.

Що таке синтетичні наркотики?

Спайс вдають із себе курильні суміші, які людина вживає точно так же, як і суцвіття марихуани. Спайс викликають стійку прогресуючу залежність після перших кількох разів вживання. Якщо людина почала вживання Спайс – реабілітація залежно вже є доречною. Продаж Спайс раніше була поширена в кіосках і навіть банкоматах. Зараз купити спайс легко можна через Інтернет.

Солі – це наркотик з класу стимуляторів, докладніше про нього можете прочитати у відповідній статті.

Ці наркотики надають всебічне руйнівний і необоротне вплив на нервову систему, психіку і організм залежного. До кінця вплив препарату на мозок і його руйнівні властивості до кінця не вивчені, відомо одне – людина повністю втрачає контроль над собою і в результаті перестає існувати як особистість, лікування залежності в цьому випадку є необхідною і довгостроковій мірою.

Реабілітація залежності від Спайсу і лікування залежності від солей у всіх випадках дає позитивні результати. Невротичні та фізичні руйнування в більшості своїй відновлюються, особливо якщо почати лікування залежності вчасно.


+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

 

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77