Умови проживання

Лікування залежностей у Наркологічній Клініці Ренесанс – це гарантії результату одужання та вищої якості надання послуг!

Наркологічна Клініка Ренесанс – це всебічне лікування залежностей із відновленням усіх, ушкоджених залежністю сфер життєдіяльності. Саме тому лікування адикцій у нашій Клініці проводиться у стаціонарних умовах. В умовах реабілітації залежності необхідна сталість і стабільність проведених процедур. При тому дуже важливо максимально ізолювати пацієнта  від хворобливих чинників. Тільки так можна досягти стовідсоткового результату. Турбота про клієнта і його ставлення до реабілітації є для нас першочерговим пріоритетом. Наркологічна Клініка Ренесанс створена із розумінням того, що пацієнт потребує піклування, турботу та максимально комфортні умови проживання і лікування. Тому ми докладаємо всіх зусиль для того, що б забезпечити максимальний комфорт перебування наших пацієнтів.  

Потрапляючи в Клініку, пацієнт гарантовано отримує весь необхідний список умов і речей для комфортного перебування. Потрапляючи в одне з відділень нашої Клініки, Ви Переконайтеся в цьому з першого погляду. В Наркологічній Клініці Ренесанс пацієнтові надаються такі умови:

  • колектив професіоналів: лікар нарколог вищої категорії, фізіотерапевт і масажист, психотерапевт, психолог, фахівці з фізичної та психологічної реабілітації, турботливий персонал
  • кімнати на одного, двох і трьох осіб з комфортабельною і сучасними меблями, кондиціонерами, супутниковим ТБ, WI-FI;
  • високотехнологічні процедурні кабінети; тренажерні зали та спортивні майданчики; теніс; більярд; сауна; екскурсійні програми.Всі ці умови надаються за оптимально низькою ціною.

Ми відкриті в багатьох містах України (списки дивіться тут і тут), і кожне відділення – це повністю укомплектований для терапевтичних процедур та комфортного проживання стаціонару. Наркологічна Клініка Ренесанс є лідером в Україні за співвідношенням ціни і якості послуг, що надаються. Важливо відзначити, що ми так само Займаючи Передові позиції по статистиці успішно здоровими пацієнтів серед випускників нашої Клініки. Ми гарантуємо стовідсотковий результат одужання від залежностей для своїх клієнтів і вища якість послуг, що надаються!

Зателефонуйте нам прямо зараз та дізнайтеся більше про лікування залежностей в Наркологічної Клініці Ренесанс!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77