Установка блокатору

 

Підшивка від алкоголізму та наркоманії в Наркологічної Клініці Ренесанс швидко, якісно та не дорого. Ми гарантуємо результат процедури і довговічность ефекту!

G97f9X78eCoКлініка Ренесанс пропонує ефективне рішення для профілактики алкоголізму або наркоманії – установку нарко або алко блокатора, підшивки.

Наркоблокатори або алкаблокатори (підшивка від наркотиків, алкоголізму) – це високоефективні препарати, які використовуються для протидії впливу алкоголю або опіатів на організм людини.

Введені внутрішньо, блокатори гарантують довгострокову несприйнятливість організму до наркотику або алкоголю. Вживання при хімічної блокаді стає безглуздим.

Ми пропонуємо ряд медичних препаратів, які вводяться хірургічним шляхом. Препарат вшивається під шкіру в будь-якій області тіла і гарантує підтримку в крові належної концентрації діючої речовини. Терміни, що вживаються наркотичні речовини, контактуючи з хімічної блокадою, руйнуються і не приносять бажаного ефекту. Навпаки, підданий блокаді наркотик приносить ряд дискомфортних відчуттів залежному, залишаючись при цьому нешкідливим для здоров’я.

Блокада організму є дуже важливою процедурою для успішної адаптації людини до життя в соціумі після проходження курсу реабілітації, так як не дає людині зірватися фізично, що запобігає розвитку хвороби до надання своєчасної допомоги і мінімізує отриманий від вживання речовини шкоду.

Дізнайтеся більше про установку блокатора в Наркологічної Клініці Ренесанс – зателефонуйте нам прямо зараз!


 

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77