Залежність від опіатів

Наркотична залежність від опіатів.

images-1

Опіати – це сильнодіючі наркотичні речовини, які є похідними опіуму.

Найбільш поширений зустрічаються:

– Героинова залежність, залежність від героїну і його кустарних аналогів. Героїн – дуже сильний наркотик, що викликає стійку залежність з третього-четвертого вживання. Лікування залежності від героїну вимагає комплексний підхід – фізичне відновлення і психологічна реабілітація. Лікування героїнової залежності завжди є доцільним, так як залежній людині практично неможливо подолати тягу до наркотику.

– Залежність від опію і його похідних. Найпоширенішим серед ін’єкційних наркоманів є ацетильований опій – «ширка», «чорний», «справи». Цей вид наркотику вкрай поширений через свою дешевизну та доступності, внаслідок чого стає причиною 70% ін’єкційної наркотизації країни, завдяки чому в Україні налічується 500 тис. Ін’єкційних наркоманів. 80% залежних людей починають своє знайомство з важкими наркотиками саме з цього виду. «Ширка» входить в постійний раціон вживання для 9 з 10 ін’єкційних наркоманів. Викликає сильну толерантність, внаслідок чого кількість вживаного наркотику зростає і шкода, що наноситься організму, зростає геометрично.

– Залежність від метадону, метадоновая залежність. Метадон є синтетичним опиатом, метою винаходу якого була боротьба з опійної залежності методом замісної терапії, яка себе не виправдала. Ця спроба породила дуже небезпечний вид опійної залежності – залежно від метадону, з якої людина не може впоратися самостійно. Лікування метадонової залежності є необхідною умовою для порятунку життя залежного. Лікування залежності від метадону є тривалий комплексний послідовний процес реабілітації.

Переважна більшість опійних наркоманів вживають ін’єкційно, що тягне за собою ризик інфікування поруч смертельних вірусів (ВІЛ, гепатити). Так само ін’єкційне вживання опіатів тягне за собою серйозні руйнування серцево судинної системи, які закінчуються тромбозами і незворотнім гниттям кінцівок. Лікування опіатної залежності є необхідною і прі не ін’єкційному вживанні, так як опіати руйнують структури печінки, приводячи до токсичного гепатиту та цирозу, серцево судинна система так само деградує. Найбільше вживання опіатів відбивається на нервовій системі – людина стає повністю фізично залежним від наркотика, при скасуванні речовини відчуває тижневі фізичні муки і непереборну психологічну тягу до речовини протягом багатьох років, якщо йому не була надана кваліфікована допомога. Важливо розуміти, що людина, перебуваючи в тривалому вживанні опіатів, стає полізавісімим, і починає вживати всі доступні наркотики цієї групи, експериментуючи так само з наркотиками інших груп.

Переважна більшість опійних наркоманів вживають ін’єкційно, що тягне за собою ризик інфікування поруч смертельних вірусів (ВІЛ, гепатити). Так само ін’єкційне вживання опіатів тягне за собою серйозні руйнування серцево судинної системи, які закінчуються тромбозами і незворотнім гниттям кінцівок. Лікування опіатної залежності є необхідною і прі не ін’єкційному вживанні, так як опіати руйнують структури печінки, приводячи до токсичного гепатиту та цирозу, серцево судинна система так само деградує. Найбільше вживання опіатів відбивається на нервовій системі – людина стає повністю фізично залежним від наркотика, при скасуванні речовини відчуває тижневі фізичні муки і непереборну психологічну тягу до речовини протягом багатьох років, якщо йому не була надана кваліфікована допомога. Важливо розуміти, що людина, перебуваючи в тривалому вживанні опіатів, стає полізавісімим, і починає вживати всі доступні наркотики цієї групи, експериментуючи так само з наркотиками інших груп

Дізнайтеся більше про опіум залежність, зателефонуйте нам прямо зараз! Отримайте докладні консультації безкоштовно.


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77