Зняття ломки у домашніх умоівах

Зняття ломки в домашніх умовах

Детоксикація від абстинентного синдрому и домашніх умовах – чому небезпечно та вкрай не рекомендовано позбавлятися від “ломки” самостійно?

Снятие ломки в домашних условияхАбстинентний синдром (ломка, кумар, похмілля) – це стресовий стан, як для психіки, так і для організму хворого. Людина в цьому стані може здійснювати неадекватні вчинки, а стан його організму не стабільне.  Зняття ломки у домашніх умовах – це вельми розповсюджений запит серед залежних, в основному від ін’єкційних наркотиків. Залежний ін’єкційно, маючи досвід вживання наркотиків із застосуванням медичних інструментів та навичок вважає, що може самостійно зробити собі  детоксикація організму через крапельницю, та позбавитись від страждання через абстинентний синдром. Часто залежні самі намагаються провести зняття ломки. Але ця ідея є помилковою, адже навіть незначні помилки у дозуванні препаратів та недотримання антисептичних умов виконання процедури можуть призвести до фатальних наслідків.  Ослаблений імунітет залежного може бути нездатним подолати стрес навіть при правильному виконанні процедур самостійно. Самостійне подолання виведення з абстинентного синдрому може призвести до багатьох болючих наслідків. Необхідна цілодобова підтримка спеціаліста для оперативного вирішення будь яких екстрених ситуацій. Саме тому важливо у першу чергу звертатись до фахівців для проведення такої процедури. Завжди зняття ломки найкраще проводити в спеціалізованому закладі, де є всі відповідні умови і постійно працює персонал, для забезпечення належного нагляду за пацієнтом та виключення з його боку вживання наркотиків. Звернувшись до фахівців, Ви отримаєте гарантований результат безболісного подолання абстинентного синдрому.

Окрім того, окремо детоксикація не призводить до одужання від залежності. Зняття ломки в домашніх умовах може тільки сприяти тому, що людина буде продовжувати вживання наркотиків, так як залежний знаходить шляхи для безболісного переживання абстинентного синдрому з подальшим відновленням сил для подальшого вживання. Більш того, паралельно із проведенням процедури самостійно залежний може продовжити вживати наркотики. Тоді процедура буде зовсім неефективною, а вживання – більш небезпечним для життя та здоров’я. 

Необхідно терміново провести детоксикацію організму та зняття ломки? Звертайтеся до фахівців Наркологічної Клініки Ренесанс!  Ми гарантуємо якісне і стовідсоткове подолання болісних симптомів. Зателефонуйте нам прямо зараз!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77