Акупунктура

Акупунктура – традиціїї здоров’я, що доступні кожному у Ренесанс

MGHPSYa5xB4Сутність акупунктури полягає у стимулюванні особливих енергетичних точок на тілі людини. Так у стародавньому Китаї називали скопичення судин лімфатичної та кровоносної системи. Акупунктура, або голкотерапія є одним з найдавніших напрямків китайської народної медицини. Вона підтвердила своє оздоровчий вплив на Заході з середини минулого століття. Сьогодні акупунктура досить поширена в Європі і США, вона так само застосовується і в разі, коли проводиться лікування залежності. Акупунктура є одним з базових напрямків реабілітаційного курсу Ренесанс.

В чому сенс акупунктури

Акупунктура как работаетСуть методу голкотерапії полягає в тому, що за допомогою спеціальних голок лікар-рефлексотерапевт дратує особливі біологічні центри на шкірі людини. Це так звані енергетичні точки, або по сучасному –  капілярні і лімфатичні вузли. Ці вузли відповідають за відтік крові і рідин з підшкірних шарів організму і під час деструктивного способу життя бувають пошкоджені або неактивні. Роздратування цих центрів призводить до стимулювання лімфатичної системи та кровоток. Це прискорює обмін речовин и відновлює діяльність ендокринної та імунної системі. Через це прискорюється відтік токсинів і прискорюється відновлення організму. Більш того, кожен вузол пов’язаний капілярної мережею з певною системою органів, і опосередковано впливає на її відновлення. Згідно первинної діагностики лікар-рефлексотерапевт визначає, які біологічні центри на шкірі людини найбільше потребують відновлення та працює з ними.
У комплексі з масажем і нормованим режимом дня, харчування, рефлексотерапія надає позитивний вплив і пацієнти відзначають його з перших же сеансів прийому.

Акупунктура у Реабілітаційному центрі Ренесанс

Клініка Ренесанс надає послуги голковколювання, в рамках обов’язкового курсу фізичного відновлення. Оскільки метод голкотерапія практично не має побічних ефектів, він вельми припустимо, коли проходить лікування наркоманії і алкоголізму. У нас працюють виключно сертифіковані майстри та професіонали. Ми працюємо з кожним індивідуально, і гарантуємо 100% результат безпеки та ефективності!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77