Клієнтські групи

Клієнтські групи

Підтримка сім’ї та близького оточення пацієнта – клієнтські групи у Наркологічній Клініці Ренесанс!

Залежність – це проблема для всієї родини, а не хвороба однієї людини. Рідним залежної людини дуже важливо розуміти причини і можливі труднощі залежності точно так же, як і хворому. Нерозуміння і неусвідомленість у відносинах між залежним і близькими може призводити до негативних почуттів, думок і переживань. Вони в свою чергу можуть спровокувати людини на вживання наркотиків або алкоголю.

4

Тому Клініка Ренесанс проводить терапевтичні групи для близького оточення залежного. Це необхідно, оскільки важливо навчитися розуміти свого близького з позиції його проблеми. У разі цього розуміння багатьох небезпечних розбіжностей і непорозумінь можна уникнути. Більш того, розуміючи залежного, саме як залежного, можна надати йому підтримку саме в тому вигляді, в якій він потребує.

Усвідомлюючи механізми залежності, можливо, усвідомлювати стан свого близької людини в недугу. І в разі визначення ускладнень звернутися за допомогою ще до того, як ситуація стане незворотною.

На наших групах ми проводимо:

  • Лекції для родичів з питань залежності і психології взаємин, які постраждали від залежності.
  • Індивідуальні та групові терапії для рідних і близьких.
  • Сімейну і подружню психотерапію.

На наших заняттях ви зможете поглянути проблемі прямо в обличчя, побороти страх і нерозуміння перед залежністю. Це відкриє перед вами нові шляхи і перспективи в ваших взаєминах, ви позбудетеся від комплексів і нав’язливих думок, пов’язаних з вашими близькими і їх недугою!

Дізнайтеся більше про групи для клієнтів – зателефонуйте нам прямо зараз!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77