Лікування алкоголізму Київ

Лікування алкоголізму Київ

Лечение алкоголизма КиевЛікування алкоголізму – це робота фахівців, спрямована на комплексне відновлення організму і психіки, глибинні особистісні зміни і перетворення. Сьогодні в Києві можливо почати лікування алкоголізму, ціни на яке є найнижчими в регіоні щодо вищої якості послуг, що надаються.

Лікування алкоголізму в Києві клініка Ренесанс

Таку можливість надає Клініка Ренесанс. Підходячи до лікування алкоголізму комплексно і всебічно, ми застосовуємо авторські науково виведені і відповідно запатентовані методики. Лікування алкоголізму в Києві на базі Клініки Ренесанс, це в першу чергу принципи реабілітації та терапії європейського зразка. Індивідуальний підхід до кожного клієнта є відправною точкою, коли починаємо лікування алкоголізму.

Послуги та пропозиції реабілітаційного центру Ренесанс

Ми пропонуємо умови закритого стаціонару в Києві, повністю ізолюючи клієнта від ситуацій високого ризику і можливості зриву. Зупинити алкоголізм, безпосереднє вживання алкоголю – головне завдання для залежного заради ефективного одужання.

Умови Клініки Ренесанс дозволяють залучати клієнта в процедури постійно, що так само є основою подальшого результату. Нормована програма, спрямована на відновлення всіх, порушених алкоголем сфер життя дозволить клієнтові в максимально швидкі терміни відновитися фізично і емоційно, набути необхідних навичок збереження тверезості, знайти оновлений характер і якісну соціалізацію в тверезості. Заради цих цілей з клієнтом працює цілий ряд фахівців, таких як: лікар нарколог-психіатр вищої категорії, психолог і психотерапевт, фізіотерапевт, масажист і сестринський персонал, коуч-тренер і консультанти по хімічним залежностям.

Дізнатися ціни на лікування алкоголізму в Києві в Клініці Ренесанс Ви можете, скориставшись простим прейскурантом нижче. Клієнт перебувати під опікою фахівців цілодобово, а результат не змусить себе довго чекати.

Ми гарантуємо повне відновлення і одужання від алкоголізму для своїх клієнтів!

 Продивитись українською!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77