Тест на залежність

Потребуєте термінове дослідження на залежність? Тестування на наркотики чи алкоголь у Наркологічній Клініці Ренесанс – це гарантія швидкості та стовідсотковості результату!

24154624_w200_h200_testНаркологічна залежність може мати приховану форму протікання вельми великий час. Прихована форма не означає латентність. Залежна людина активно вживає психоактивні речовини, але це непомітно близькому оточенню. У першу чергу це викликано тим фактором, що залежний зацікавлений у вживанні та найчастіше буде приховувати свою проблему до останнього. Але це не означає, що хвороба у цей період є безпечною та малошкідливою. Насправді, усі трагічні наслідки залежності є результатом саме прихованого періоду хвороби. Тому навіть найменші підозри на факт зловживання наркотиків чи алкоголю необхідно приймати негайні рішення. Якщо людина не йде на зустріч, але необхідно терміново виявити наявність проблеми, кращим рішенням є клінічний тест на наркотики чи іншу залежність.
Якщо провести тест на наркотики є вкрай важким рішенням, можливо провести діагностику залежності у формі опитування. Ми пропонуємо скористуватись простим але ефективним опитником, яким користуються психотерапевти Європи та США. Довідник психіатричної асоціації DSM IV має тест на наркотики, який заповнюється письмово із відповідей пацієнта, чи свідчень близького оточення. Питання прості і однозначні, тобто мають дві відповіді, “Так” чи “Ні”.

Питання №1: Ти коли-небудь вживав психоактивні речовини * в більшій кількості, ніж збирався?
* Наркотики або алкоголь, далі ПАР.

Питання №2: Ти коли-небудь вживав ПАР довше, ніж збирався?

Питання №3: Чи було у тебе коли-небудь, аж до сьогоднішнього дня бажання зменшити або контролювати прийом ПАР?

Питання №4: Чи були спроби зменшити або скоротити прийом ПАР?

Питання №5: Витрачаєш ти багато часу на вживання ПАР і дії, з ним пов’язані (підготовка, відновлення після прийому)?

Питання №6: Чи доводилося тобі пропускати важливі справи через стан сп’яніння або абстинентного синдрому (синдром відміни ПАР, «похмілля», «ломка»)?

Питання №7: Пропускав ти важливі і бажані справи (робота, навчання, дозвілля, хобі) заради того, щоб вжити ПАР?

Питання №8: Чи виникали, посилювалися у тебе проблеми зі здоров’ям, психікою, соціумом, сім’єю, роботою, навчанням або іншими сферами життя діяльності через те, що ти вживав або вживаєш ПАР?

Питання №9: Продовжував ти вживати ПАР, незважаючи на те, що вживання викликало погіршення в сфері здоров’я, психіки, відносин, діяльності і т.п.?

Питання №10: Зростала у тебе толерантність * до вживання ПАР?
* Переносимість речовини, необхідність вживати більше і / або довше ПАР заради досягнення потрібного ефекту

Питання №11: Чи відчував ти коли-небудь фізичний і психологічний дискомфорт на наступний день після вживання ПАР?

Питання №12: Чи доводилося тобі вживати ПАР заради полегшення фізичного та / або психологічного стану, яке викликало попереднє вживання (зняття абстинентного синдрому, «ломки», «похмілля»)?

Якщо хоча б на три з дванадцяти питань відповідь позитивна, то є підозри на початкові форми залежності. Якщо відповідей п’ять чи більше – однозначно потрібна допомога фахівця для подальшого вирішення проблеми. Пам’ятайте, що навіть підозри на вживання ПАВ вже є поважною причиною для того, щоб звернутись за допомогою к спеціалісту. Адже якщо не вирішити проблему залежності у початку, то її кінець може бути трагічним.

Звернувшись в Наркологічну Клініку Ренесанс Ви отримаєте вичерпні та дієві відповіді саме на Ваші питання – телефонуйте нам прямо зараз!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (097) 722 55 77
+38 097 722 55 77

Звоните уже сейчас!

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

(097) 722 55 77
×
Any questions?
(097) 722 55 77